Excel London Fuar alanında düzenlenen gıda ve içecek fuarı “The International Food & Drink Event” (IFE) dün sona erdi

haber 1 2Fuar sanayicimize “yeni ihracat noktası” umudu verdi

Devamını Oku

Kıbrıs Türk Sanayi Odası İlkokul Öğrencileri arasında “Ülkemizde Üretim” temalı resim yarışması düzenledi

resim1Kıbrıs Türk Sanayi Odası (KTSO) ile Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı ile işbirliğinde içerisinde “Ülkemizde Üretim” temalı bir resim yarışması düzenledi. Resim yarışmasının tema konuları; “Kıbrıs-Üretim”, “Ürün”, “Sanayi” “Yerel ürünler”, “Çalışkanlık” ve “Üretim” olarak belirlendi. Resim yarışması, ilkokul öğrencileri arasında; üçüncü-dördüncü-beşinci sınıf öğrencileri kapsayacak şekilde yapıldı.

Devamını Oku

Etkili Sunum Teknikleri

sunum teknikleriEğitim;katılımcıların etkin bir sunum yapabilmelerini, mesajlarını en etkin bir şekilde sunabilmeleri için yaptıkları sunumlarda iyi bir taslak kullanmalarını ve içeriklerini dinleyicilerine göre adapte edebilmelerini sağlayacaktır. Herbir kişi kendi güçlü yanlarının farkına varıp sunum yaparken geliştirmesi gereken noktaları tespit edip eğitim süresince üzerinde çalışacak ve eğitim sonrası için kişisel gelişim planı yaratacaktır.

Devamını Oku

Sanayi Odası ilk kez 10 firmayla IFE 2017 Londra fuarında

haber 2Her iki yılda bir Excel London Fuar alanında düzenlenen gıda ve içecek fuarı “The International Food & Drink Event” (IFE) Kıbrıs Türk Sanayi Odası (KTSO) şemsiye standıyla 10 firmamız “North Cyprus” markası altında ilk kez katılım gerçekleştirdi.

Devamını Oku

Risk Temelli Yönetim ve ISO 9001 Uygulamaları Eğitimi

index

Eğitimde; Risk Temelli Yönetime Giriş, ISO 9001 Temel Prensipleri , ISO 9001:2015 revizyonu hakkında bilgilendirmelerde bulunulacak ve Uygulama Örnekleri paylaşılacaktır. Eğitime katılım sınırlıdır ve kayıt gerekmektedir.

Devamını Oku